PestLine® Hizmeti

PestLine® nedir ?

Raporlamalarda teknisyenimiz işletmenizde hizmet tamamladığı anda , online oalrak tüm bilgileriniz , trend analizleriniz, güvenli ve şifre korumalı şekilde erişiminizde olacaktır. online hizmetten çok daha fazlasına sahip olacağınız bu yazılım, sektörün en tecrübeli ekiplerinin iş ortaklığı ile hazırlanmıştır.

Servis teknisyenimiz PestLine® üzerinden periyodik hizmetini tamamlar ve sahanızı henüz terk etmeden veri transferleriniz tamamlanmış olur.

Günlük , Aylık ve yıllık trend analizleri tamamlanır. Lokayona ait uygunsuzluklar timeline ekranına hem fotoğraf hem de video ile anında raporlanır. Türkiye'nin her noktasındaki servis raporlarınıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

PestLine® ne sağlar ?

İster bir isterse bin şubeniz olsun PestLine® teknolojisi sayesinde lokasyon bazında tüm veriler kontrolünüz altında olacaktır. Bu sayede denetimlerinizde hiç bir zaman rapor, sertifika yada evrak kayıpları yaşamayacaksınız.


PestLine® uygulamasına bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı telefonunuzdan girebilir ayrıca her işlemi senkronize oalrak yapabilirsiniz. böylelikle operasyonlarınız dünyanın her yerinden lokasyon bazında ya da toplamında kontrol edebilirsiniz.

denetimlerinizde ihtiyaç duyacağınız her dökümana e-arşivleme ile her an ve her yerden ulaşabilieceksiniz. tüm verileriniz Güvenli Soket Katmanı (SSL) kriptolama protokoleri ile güvence altındadır.

PestLine ® sayesinde Türkiye operasyonlarınız tamamının kalite kontrolü parmaklarınızın ucunda.

oksygen® MENÜ